Olerex Eesti kardispordi meistrisari jätkub Aravetel

Olerex Eesti kardispordi meistrisari jätkub Aravetel

Kuue-etapilise Eesti meistrivõistluste teine pool stardib juba tuleval laupäeval Aravete kardirajal. Eesti paremik asub endi seast välja selgitama etapivõitjaid viies meistrivõistluste klassis. Olulist rolli teekonnal meistritiitlite suunas mängib Aravetel aga kindlasti juba mõnevõrra sügiseseks muutunud ilm.

Aravete kardirada on Eesti tippkardisõitjate vaieldamatu lemmik. Rajal on mitmeid häid möödasõidukohti, selle kurvid ning kõrguste vahed on nauditavad mitte üksnes sõitjatele, vaid pakuvad enamasti vaatemängulist vaatepilti ka pealtvaatajaile. Ehkki jõujooned on senise kolme etapiga mõnevõrra paika saadud, pole hooaeg üheski võistlusklassis veel kaugeltki otsustatud – Olerex Eesti meistrivõistluste hooaja teine pool tõotab seega tulla äärmiselt põnev.

Mia jaoks ei tähenda punktitabeli liidriks olemine aga hetkel suurt midagi: “Sõita on veel kolm etappi, seega on kõik vägagi lahtine. Konkurents on Damiri ja Marki näol väga tugev ning mul ei saagi olla muud plaani, kui oma sõitu sõita ja neid kaht edestada,” kommenteerib hetke olukorda Pankratov. “Pausi kalendris olen saanud täita võistlemisega Soome meistrivõistlustel, kus tase on samuti väga kõva. Seega võib öelda, et Aravete võistluseks oleme täielikult valmis.”

 

Artikkel: Eesti Kardiliit

Foto: Tõnis Krikk

Link: https://uus.autosport.ee/uudised/olerex-eesti-kardispordi-meistrisari-jatkub-aravetel/?fbclid=IwAR14oWa__NUlg_hZZG9r7rWrQe51tgjlh-1kY5KCC8Z3Zh-4g-ZSWLxwF3E