Eesti Kardiliidu rubriigis Nädala staar #12

Eesti Kardiliidu rubriigis Nädala staar #12

Meie selle nädala staari rubriik saab taaskord uue kuue. Ja millise veel! Meiega on täna vestlemas koguni kolm kardisõitjat ning neil kõigil on üks ühine nimetaja. Kui juuresolevale pildile vaadates arvasitegi midagi, siis arvasite valesti. Ja kui veel teist korda arvasite, siis arvasite ka sel korral valesti. Õige vastus on, et nad kõik on eranditult… väga kiired!

Juhtumisi on nad kõik ka tüdrukud, kuid see mängib kogu asja juurest tühist rolli. Kui, siis ainult niipalju, et noori neide kohtab kardispordis kõikjal maailmas poistest harvem. Nii see paraku on ning seda enam väärib imetlust kõigi nende üksikute pealehakkamine ning südikus.

Meie külalisteks on täna Henrietta Olak, Carmen Kraav ja Mia-Mariette Pankratov – kõik pärit kiiretest otseveoliste klassidest OK-Junior ja OK. Kui mõtlete, et selle loeteluga kiired karditüdrukud piirduvad, siis eksite: tublisid tüdrukuid on teisigi ning nemad leiavad oma tee nädala staari rubriiki juba peatselt.

Henrietta, Carmen ja Mia-Mariette on kardispordis sees olnud aastaid. Ehkki nende nimel ei pruugi olla palju säravaid tiitleid, on nad oma kohalolekuga muutnud Eesti kardispordi palju naudivamaks ja põhjus peitub aga jällelgi eeskätt nende kiiruses. Nad on jõud, kellega peab arvestama igaüks, kel peaks jätkuma julgust rajale tulla. Mia-Mariette tulisus, Carmeni salapärasus ning Henrietta analüütilisus saavad igal rajal tõeliseks püssirohuks kohe, kui kustunud on stardituled! Kes ei usu, külastagu juba sel laupäeval Tabasalu kardirajal sõidetavad Olerex Eesti kardispordi meistrivõistluste teist etappi.

 

Täispikka intervjuud saad lugeda siit : https://www.kart.ee/2021/06/02/nadala-staar-12/

Artikli autor: Eesti Kardiliit