Annetustingimused

Üldtingimused

 

Kasutame MTÜ Mia Racing Fondile tehtud annetusi Mia-Mariette Pankratovi heaolu käsitlevate kampaaniate läbiviimiseks, trükiste printimiseks, plakatite ja bännerite valmistamiseks, veebilehtede eest tasumiseks, seadmete või ruumide rentimiseks, ürituste korraldamiseks, reklaampinna ostmiseks, koolituste eest tasumiseks, võistluskulude kompenseerimiseks, fänniklubide kulude katmiseks ning teadlikkuse laiema levitamise eest. Lisaks maksame vajadusel teenuste eest, mille jaoks me ei leia vabatahtlikke töölisi, kuid enamasti töötame vabatahtlikkuse alusel. Töötajate palgad pärinevad erinevatest projektitoetustest.

 

Annetusi saab teha korraga vaid ühe.

 

Ühekordse annetuse saate teha ka oma internetipangas või pangakontoris, kuid kohalik annetuskeskkond muudab selle kiiremaks ja mugavamaks.

 

Meie annetuskeskkonnas ühekordse annetuse tegemisel suunatakse teid meie lepingupartneri Maksekeskus AS-i kaudu teie valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab teie aega ja vähendab vigaste andemete sisestamise võimalust.

 

Annetuste valuuta on euro.

 

Mia Racing Fondile tehtud annetustelt tagastatakse tulumaks, kui annetaja on õigesti avaldanud oma täisnime ja isikukoodi. Annetusandmed esitame Maksu- ja Tolliametile hiljemalt annetustehingule järgneva kalendriaasta 1. veebruariks ning tulumaksu tagastab Maksu- ja Tolliamet pärast tuludeklaratsiooni esitamist.

 

Eraisikust annetajal on võimalik maksustamisperioodi tulust maha arvata MTÜ-le Mia Racing Fondile tehtud annetused (mahaarvamised on lubatud kuni 1200 eurot maksumaksja kohta, kuid mitte rohkem kui 50% maksumaksja Eestis maksustatavast tulust). Mahaarvamiste summa sisalda eluasemelaenu intresse, koolituskulusid ning kingitusi ja annetusi. Tulumaksuseadus § 282 lõige 1.

 

Ka ettevõtete poolt MTÜ-le tehtud annetused on maksuvabad (kui annetuste kogusumma ei ületa 10% maksumaksja eelmise kalendriaasta kasumist või 3% sama kalendriaasta isikustatud sotsiaalmaksust, st. palja ja samalaadsete väljamaksetena makstud summast). Tulumaksuseadus § 49 lõige 2.

 

MTÜ-le annetanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

 

Annetusi saab tagasi nõuda 1 päeva jooksul pärast annetuse tegemist. Annetusi pole võimalik hiljem tagasi nõuda, kuna on võimalik, et annetust on juba kasutatud Mia-Mariette Pankratovi abistamiseks ja meil pole võimalik seda tagastada.

 

Makseviisid:

 

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

 

Privaatsus ja turvalisus

 

I TURVALISUS

Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik võimaliku, et annetused internetipangas annetajatele ja nende rahale ohutuks teha.

Annetuse tegemine pangalingi kaudu töötab samamoodi nagu tavalise makse sooritamine. Internetipanka pääsemiseks on vaja kasutajanime ja püsiparooli. Internetipanka pääseb ka ID-kaardi, mobiil-ID, Smart-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige kindlam on internetipanka sisse logida ID-kaardi või mobiil-ID abil.

Internetipanga leht avaneb eraldi aknas. Ühendus peab olema krupitud ehk aadressi alguses peab olema https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema suletud.
Kui teil on kahtlusi internetipanga turvalisus, võtke oma internipangaga kohe ühendust.

 

II PRIVAATSUS

Kõik annetuskeskkonna kaudu tehtud annetused käivad internetipanga kaudu, seega võib annetuskeskkonnas kogutud andmeid pidada kliendiandmeteks. Kliendiandmed on igasugused andmed, mida pank oma kliendi kohta teab, nagu kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed ja pangatehingute andmed.

Annetuskeskkonna kasutajate andmed on kaitstud turva- ja konfidentsiaalsusreeglitega ning neid ei avaldata kolmandatele isikutele.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muudest õigusaktidest.

Annetuskeskkond kasutab parema kasutatavuse tagamiseks küpsiseid. Sessiooniküpsis on mõeldud kasutajale keskkonda sisselogimiseks ja erinevate tehtud valikute salvestamiseks. Lisaks kasutab Google Analytics küpsiseid anonüümse veebiliikluse statistika kogumiseks.